Ecem Taşer, kocası olmadan tatile gitmesi ve HPV aşısı yaptırmasıyla sosyal medyada hedef haline geldi

Yayınladığı videolarla zaman zaman gündem olan fenomen Ecem Taşer, kocası olmadan tatile gittiği için sosyal medyada TT oldu. Taşer’in, ülkeye döndükten HPV aşı videosu yayınlaması daha da farklı yerlere çekilince genç fenomen gelen yorumlara dayanamadı. Taşer önce hakaret edenlere dava açacağını söyledi, daha sonra Instagram hesabını kapattı.

TATİL DÖNÜŞÜ YAPTIRDIĞI AŞI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Daha önce 5 yıldır neden sütyen kullanmadığını açıkladığı videosu viral olan Taşer, kocası olmadan arkadaşlarıyla birlikte tatile çıktığını anlatan video yayınladı. Tatilden sonra HPV aşsı yaptıran ve Taşer konuyla ilgili takipçilerini bilgilendirmek istedi ancak konu çok farklı yerlere çekildi.

EŞİNİ ALDATTIĞINI ÖNE SÜRDÜLER

Sosyal medya kullanıcıları, kocası olmadan tatile gittiği ve döndükten sonra aşı yaptırdığı için Taşer’i yerden yere vurdu. Birçok kişi Taşer’in eşini aldattığını öne sürdü.

INSTAGRAM HESABINI KAPATTI

Hakaret dolu yorumlara dayanamayan Ecem Taşer, önce dava açacağını söyledi daha sonra “Bilmiyorum, ben çok korkuyorum artık” diyerek sözlerini bitirdi. Genç fenomen daha sonra Instagram hesabını kapattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x