‘Survivor’ aşıklarının düğün heyecanı! ‘Büyük gün için her detayı planlıyoruz’

Eylül 2022’de aile arasında düzenlenen törenle evlilik yolunda ilk adımı atan Mert Öcal (42) ile kendisinden 15 yaş küçük Sude Burcu, önceki gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı.

“DÜĞÜN HAZIRLIKLARI ÇOK ZOR”

Önümüzdeki yaz düğün yapmayı planladıklarını belirten ünlü oyuncu, “Düğün hazırlıkları cidden çok zor, ‘tatlı telaş’ diyebiliriz. Yaklaşan büyük gün için her detayı özenle planlıyoruz” açıklamasını yaptı.

YENİ PROJESİ

Öte yandan ‘İlk Göktürk’ filminin çekimleri için Kayseri-İstanbul arası mekik dokuyan Mert Öcal, yeni projesi hakkında, “Özenle hazırlanan bir iş geliyor. Çekimler bitsin, detayları öyle konuşuruz” ifadelerini kullandı.

AŞK BÖYLE ORTAYA ÇIKMIŞTI

Survivor All Star 2022’nin başlarında aşklarını gizli tutan Sude Burcu ve Mert Öcal’a, oyun alanında Evrim Keklik’ten “Aranızda bir şey mi var?” sorusu gelmişti. Böyle gerçekler ortaya çıkmıştı.

Mert Öcal, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sude’ye çiçek hediye etmişti. Sürprize karşılık veren Sude, teşekkür edip çiçeği almış ve ünlü oyuncunun Sevgililer Günü’nü kutlamıştı.

“BU ADAMLA NELER YAŞADIĞIMI BİLEMEZSİN”

Mert Öcal’ın bu hamlesi, Nisa Bölükbaşı’nı kızdırmıştı. Survivor Nisa, takım arkadaşı Sude’ye, Mert’in dışarıda bir ilişkisi olduğunu söylemiş ve “Daha havaalanında ‘Seni seviyorum’ dedi. 10 saniye sonra senin yanına geldiyse bu içimi yiyor anladın mı?” sözleriyle tepkisini dile getirmişti. Sude ise “Bu çok özel bir konu! Sen benim neden devam ettiğimi bilemezsin. Daha önceden benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin” ifadelerini kullanmıştı.

Nisa, Mert ve Makbule’nin ilişkisine dair bildiklerini Sude’ye anlatmıştı. Survivor 2020’de yarışan Makbule Şakalakoğlu da Nisa’ya sarıldığı fotoğrafı yayınlayarak, yakın arkadaşının desteğine karşılık vermişti. Sosyal medyada Mert Öcal’ı takip etmeyi bırakan Şakalakoğlu, birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x