Turgut Altınok’tan alkışlanacak hareket! DEM adayı hariç herkesi davet etti

   HABER7

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala belediye başkan adayları çalışmalarına hız verdi. Seçimin demokratik ve medeni bir ortamda geçmesi için ise Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Turgut Altınok’tan alkışlanacak bir hareket geldi. Altınok, terör örgütünün siyasi kolu DEM Parti hariç tüm rakiplerini proje lansman toplantısına davet etti.

MANSUR YAVAŞ DAHİL TÜM RAKİPLER DAVET EDİLDİ

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Turgut Altınok, seçim çalışmaları kapsamında proje tanıtım toplantısını 25 Şubat Pazar günü saat: 12.00’da Ankara’da bulunan ATO Congresium‘da gerçekleştirecek. Yerel seçimlerde gerçek bir demokrasi şöleni yaşanmasını isteyen Altınok, lansman öncesi özlenen medeni bir siyaset ortamı oluşması için rakiplerini de proje lansman törenine davet etti.

Davet edilen isimler arasında Altınok’un en büyük rakibi olarak gösterilen CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş’ta bulunuyor. 

DEM ADAYINA DAVET GİTMEDİ

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Turgut Altınok, tüm rakiplerine davet gönderirken sadece terör örgütünün siyasi kolu DEM Parti’nin ABB eş başkan adayları Gültan Kışanak ve Öztürk Türkdoğan’a davet gönderilmedi. 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x